LT1019ACS8-2.5#PBF
    Buy cheap LT1019ACS8-2.5#PBF from wholesalers
    LT1019ACS8-2.5#PBF
    Ask Lasest Price
    Brand Name : Analog Devices Inc.
    Model Number : LT1019ACS8-2.5#PBF
    Price : Negotiation
    Payment Terms : T/T
    Supply Ability : 999999+PCS
    Delivery Time : 2-7 work days
    • Product Details
    • Company Profile
    LT1019ACS8-2.5#PBF
    LT1019ACS8-2.5#PBF
    ReferenceTypeSeries, Shunt
    OutputTypeFixed
    Voltage-Output(Min/Fixed)2.5V
    Voltage-Output(Max)-
    Current-Output10 mA
    Tolerance±0.05%
    TemperatureCoefficient5ppm/°C
    Noise-01Hzto10Hz2.5ppmp-p
    Noise-10Hzto10kHz2.5ppmrms
    Voltage-Input4V ~ 40V
    Current-Supply1.3mA
    Current-Cathode800 µA
    OperatingTemperature0°C ~ 70°C (TA)
    MountingTypeSurface Mount
    Package/Case8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)