| Model Number : | LM385Z-2.5RPG |
| Price : | Negotiation |
| Payment Terms : | T/T |
| Supply Ability : | 999999+PCS |
| Delivery Time : | 2-7 work days |
LM385Z-2.5RPG
| ReferenceType | Shunt |
| OutputType | Fixed |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 2.5V |
| Voltage-Output(Max) | - |
| Current-Output | 20 mA |
| Tolerance | ±3% |
| TemperatureCoefficient | 80ppm/°C Typical |
| Noise-01Hzto10Hz | - |
| Noise-10Hzto10kHz | 120µVrms |
| Voltage-Input | - |
| Current-Supply | - |
| Current-Cathode | 30 µA |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C (TA) |