UCC39002DR
UCC39002DR
UCC39002DR
UCC39002DR Applications Load Share Controller Current-Supply 2.5mA Voltage-Supply 4.375V ~ 14.25V OperatingTemperature 0°C ~ 70°C MountingType Surface Mount Package/Case 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) ...